• 1238 WISE
  • 4721 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Doğru açıyı yakalayabilmek için Sosyal SEO

Doğru açıyı yakalayabilmek için Sosyal SEO

Sosyal Medya ve SEO arasındaki çizgi, birçok farklı noktada kesişiyor. Akıllı pazarlamacılar, SEO’da daha fazla başarı sağlamak için sosyal medyayı ya da tam tersi sosyal medyada başarıyı yakalamak için de SEO’yu nasıl güçlendirmeleri gerektiğini öğreniyorlar. Bu iki pazarlamanın kilit noktaları iyi bir şekilde birleştirilebilir.

Sosyal Medya; toplum ve ilişki oluşturur ki, bu da içerik paylaşıldığında mükemmel link alımı ile sonuçlanır.

Sosyal paylaşımlar, SEO kampanyalarınız için oldukça değerli olan kullanıcı tarafından oluşturulmuş linkler için fırsatlar sunar.

Sosyal Medya araştırmaları, daha iyi anlaşılmasına katkı sağlar ve kampanyalarınızın temelini geliştirerek SEO araştırmaları için farklı bir görüş sağlar.

Geliştirilmiş sosyal ve SEO arama sonuçları, sosyal ve arama ağında mükemmel görünürlük için birbirini güçlendirir.

Güçlendirilmiş iki taraflı görünürlük; takipçileri, okuyucuları, içerik tüketicilerini ve sonunda hedef trafiği arttırır.

Arama; kişilerin, toplumsal ilişkilerine sosyal kişiliklerini entegre etmelerini arttırdı ve bu daha da artacaktır.

Web’de başarılı olanlar, yine başarı için sosyal medya ve SEO gibi pazarlama kanallarını birleştirmelidirler. İlgili isminizin daha yukarılarda görünür olması, online pazarlamada küçük iş yerleri için kilit noktadır. Bu sadece çok fazla çalışmakla alakalı değildir; akıllı çalışmayı da gerektirir.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!