• 1225 WISE
  • 4704 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

En az giderle en prestijli ofise sahip olun

En az giderle en prestijli ofise sahip olun

8_454x340Yurtdışında misafiriniz geldi ve siz onu en iyi şekilde ağırlamak istiyorsunuz. Ancak şirketinizin yönetim ofisi, üretim yeriniz olan Gebze’de ya da Merter’de. Konuğunuzu nerede karşılamak ve toplantınızı nerede gerçekleştirmek istersiniz?

Hazır ofis kiralama seçenekleri tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor. Kanyon, 1. Levent Plaza ya da Baby Giz’den kiralayacağınız ve en prestijli imkânlara sahip olan bir hazır ofis sizin ihtiyaçlarınızı giderebilecek yegâne çözüm.

İş toplantılarında ve benzeri birçok aşamada da bu sorunu hemen her gün birçok yönetici yaşıyor. Türkiye’nin artan ihracat operasyonları ve beraberinde şirketlerin büyüyerek kurumsallaşması ve her geçen gün daha profesyonel bir çizgiye kayması yeni ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Hazır ofis kiralama seçeneği gün geçtikçe cazipleşen bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Elektrik, su, internet, sekreter, temizlik, güvenlik ve ofis mobilyaları gibi gereksinimlerin hepsi hazır ofis kiralama seçeneklerinde mevcut. Ayrıca dekorasyon, tadilat, tamirat işleriyle zaman kaybetmiyorsunuz.

Kiraladığınız ofisin bulunduğu mekânda uluslararası firmalara komşu oluyor, onlarla networking ilişkileri geliştiriyor ve yeni partnerler edinebiliyorsunuz. Günlük ya da saatlik ikinci bir ofis kullanımı, toplantı salonlarının kullanımı, yurtdışındaki ofislerin kullanımı ve şehrin çeşitli yerlerindeki lounge’ların kullanımı da yine şirketinizin prestiji, imajı ve en önemlisi verimliliği için avantajlı fırsatlar.

Türkiye’de ağırlıklı olarak yabancı şirketler tercihini ofis kiralamaktan yana kullanıyor. Bunu kurumsallığın ve profesyonelliğin bir parçası olarak görülüyorlar. Ofis gündemleri/giderleri ile zaman kaybetmek yerine hem çalışanlarını hem de misafirlerini mutlu eden ofis kiralama çözümlerine yöneliyorlar. Zannediyorum önümüzdeki yıllarda talepler bu yönde artarken daha fazla şirket hazır ofis seçeneklerini değerlendiriyor olacak.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!