• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Vodafone’un hizmet ve sosyal yatırımları

Vodafone’un hizmet ve sosyal yatırımları

vodafone1 (1)Hizmet yatırımları konusunda mağazalarımız ve müşteri hizmetleri merkezlerimiz 2 önemli noktayı oluşturuyor. Öncelikle mağazalarımızda dijital dönüşüme paralel, gelen müşterilerimizin çok daha net, açık ve kolay bir biçimde internet dünyasına girebilmeleri için gerekli dizayn değişikliklerini yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde bu yapacağımız değişik ve yeni global dizayn ismini verdiğimiz mağaza dizaynlarıyla internet kullanımını, akıllı telefon sahipliğini daha ileri bir noktaya taşıyabileceğimizi düşünüyoruz.

İkinci önemli nokta da çağrı merkezi yatırımlarımız. Bugüne kadar Türkiye’nin 6 noktasında hizmet veren çağrı merkezlerimize bir yenisini ekliyoruz. Önümüzdeki günlerde açılışını yapacağımız Şanlıurfa çağrı merkezimizde de hem müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğiz hem de Şanlıurfa’da başlangıç olarak 350 kişilik hizmet kapasitesiyle iş olanaklarını sağlamış olacağız.
Sosyal alanda yaptığımız yatırımların çok güzel örnekleri var. Beşiktaş Spor Kulübü’yle yaptığımız, öncelikle yenilenmekte olan Beşiktaş Stadı’nın “Vodafone Arena” ismiyle önümüzdeki 15 yıl boyunca hizmet verecek olması bizi çok heyecanlandıran bir yatırım. Önümüzdeki 5 yıl boyunca Beşiktaş Spor Kulübü’nün formalarının göğüslerinde de Vodafone’u göreceğiz.

Bu yatırımın amacı sadece Beşiktaş Spor Kulübü’ne bu stadın inşasında destek olmak değil. Tüm İstanbul’a gurur duyacağımız, spor, müzik ve çeşitli sanatsal faaliyetlerin gerçekleştirilebileceği önemli bir merkez kazandırmak amacıyla bu yatırımı gerçekleştirdik.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!