• 1205 WISE
  • 4659 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

8 Mart 2017’de Istanbul Swiss Otel’de gerçekleştirilen Cloud Innovation Forum 2017 etkinliği katılımcıları etkinlik ile ilgili görüşlerini Wise TV’ ye değerlendirdi.

IBM Hibrit Bulut Çözümleri Satış Müdürü Serdar Gere yeni katılımcıları aralarında görmenin IBM’e farklı fikirler olarak döneceğini belirtirken,Ziraat Teknoloji Servis Yöneticisi Hilmi Çoşkun IBM tarafından düzenlenen Etkinliklere katılmanın oldukça önemli olduğunu dile getirdi. IBM Türk Teknik Satış Uzmanı Sabri Kızanlık etkinlik sonrasında birçok yeni fikir ve projenin ortaya çıkacağına inandığını dile getirdi.
Mobilist Yazılım Mühendisi Ekin Miral katılımcıların bilgili ve aynı ölçüde meraklı bir kitle olduğunun altını çizerken, Com Pro Bulut Hizmetleri Satış Uzmanı Alican Tunçer IBM’in etkinliklerde tanıttığı yeni teknolojilere dikkat çekerek, bu durumun yansımasının da çok iyi olduğunu söyledi. IBM Hibrit Bulut Çözümleri Satış Uzmanı Bedir Şiyar Laçin dinamik bir katılım oranı olduğunu, katılımcılar ile IBM vizyonunun benzerliğinin de sevindirici olduğunu dile getirdi. kameralarımıza konuşan bir diğer isim,Aktek Sistem Yönetimi Hizmetleri Müdürü Mutlu İnan Çelik sektöre katkı sağlayacak birçok konunun dile gelmesinin mutluluk verici olduğunu belirtirken, Iforce Yazılım Satış Müdürü Bora Erkol etkinliğe katılımın rekabet, enterasyon ve altyapı gibi başlıkları yüzünden önemli olduğunu söyledi. IBM Türk Ürün Yöneticisi Gökçe Baysal etkinlikte yalnızca IBM ürünlerinin değil, müşteri deneyimlerinin de konuşulmasının önemli bir nokta olduğuna değinerek bu durumun müşterilerinin hayatını kolaylaştırabileceğine değindi. bir diğer katılımcı Logosoft Sistem ve Yazılım Geliştirme Dİrektörü Ali Haydar Ünsal katılımcıların konuyla ilgili kuruluşlardan olmasının etkinlik verimliliğini artırdığına dikkat çekti. IBM Türk MEA Hibrit Bulut Satış Lideri Salih Abamor ise pazarın ihtiyacı olan doğru mesajların etkinlik aracılığıyla doğru şekilde verildiğini söyledi.

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!