• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Project House Managing Partner’ı  Sinan Günal  IBM ile çözüm ortağı olmanın Project House’a nasıl bir deneyim sunduğunu Wise TV’ye değerlendirdi.

Yaklaşık 3 yıldır IBM  ile çözüm ortağı olduklarını ifade eden Günal  pazarlama ve reklam teknolojilerinin  hızlı gelişmesi ve IBM’in de bu alanda çok fazla ürün satın alarak yatırım yapması ile söz konusu eko sisteme dahil olduklarını belirtti.  Günal  alanda çok ciddi yatırımların bulunduğunu ve partner eko sisteminin çok gelişmiş, canlı, bir taraftan da çok kucaklayıcı olduğunu sözlerine ekledi. Kanal yöneticilerinin  IBM’de çok önemli bir iş yaptığını düşündüğünü dile getiren Günal IBM tarafında bir çok yerde bulunamayan, görülmeyen bir yakınlık ve kanalı geliştirme, bir kanal ile birlikte bir şeyler yapma motivasyonu gözlemlediğini, bunun da sektör  için çok değerli olduğunu vurguladı.

Etkinlik ile ilgili görüşlerini de aktaran Günal “Etkinlik katıldığımızdan bu yana her yıl oldukça canlı ve enerjik ve bu enerji hepimize yansıyor. Açıkçası bulutta olan yaklaşım ve özellikle Watson ile beraber bir şeyler geliştirmeye yönelik bu inanç ve yatırımlar bizleri de motive ediyor, süreç bizim için de çok keyifli.” dedi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!