• 1183 WISE
  • 5220 VİDEO
  • 8541 TAKİPÇİ

Logosoft Sistem ve Yazılım Geliştirme Direktörü Ali Haydar Ünsal IBM Çözüm ortaklığının Logosoft’a neler kazandırdığını Wise TV’ye anlattı.

Firmaların son birkaç yıl içinde iş yapma şekillerinin değiştiğini, artık cloud’a yönelik hareket etmenin zorunlu hale geldiğini, ürün satışının yerini servis hizmeti sağlamanın almaya başladığını dile getiren Ünsal, sürecin Logosoft için de kaçınılmaz olduğunu anladıkları andan itibaren cloud yatırımlarına başladıklarını söyledi. Cloud üzerinden iyi bir hizmet sunabilmek için alt yapının önemli olduğunu sözlerine ekleyen Ünsal logosoft’un cloud üzerinden çalışmaya başlamadan önce danışmanlık aldığını, bu sayede sistemlerini internet üzerinden müşteriye sunabilmek için servis ve veri teknolojisinin çok iyi olması gerektiğini anladıklarını,bir çok firmayı araştırarak tercihlerini sistemlerini çok profesyonel buldukları için IBM’den yana yaptıklarını sözlerine ekledi.
IBM ile çalışarak müşterilerine portal üzerinden onlarca profesyonel hizmeti hızlıca sunabildiklerini de söyleyen Ünsal IBM’den aldıkları satış öncesi hizmet ve satış sonrası desteklerin kalitesine de değinerek Logosoft olarak IBM ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

 

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!