• 1205 WISE
  • 4659 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Kiraplus Kurucu Ortağı Zühtü Eşiyok emlak kiralama süreçlerinde Kiraplus’ın ne gibi kolaylıklar sağladığını Wise Tv’ye açıkladı.

Kiraplus Kurucu Ortağı Zühtü Eşiyok emlak kiralama süreçlerinde Kiraplus’ın  kiracılara, ev sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına ayrı ayrı avantajlar sağladığını belirterek bu avantajların detaylarını paylaştı.

Kiraplus’ın öncelikle kiracılara hizmet veren bir platform olduğunun altını çizen Eşiyok, kiracıların emlak kiralama süreçlerinde yaşadıkları finansal sorunlara çözümler sunduklarını, kredi kartı, banka kartı, eft veya havale ile ödeme kabul ettiklerini dile getirdi. Kiracıların kullandıkları kredi kartlarının avantajlarından yararlanabileceğini de belirten Eşiyok taksiklendirme, mil, puan ve bonus toplama sistemlerinin bulunduğunu, hatta kiracıların dilerlerse bir sonraki kira bedelini topladıkları bu puanlar üzerinden gerçekleştirebildiklerini vurguladı. Eşiyok finansal kolaylıkların yanısıra kiracılar için Kiraplus kiracı skoru oluşturduklarını, kiracıların buradan skorlarını yükseltip bir sonraki ev kiralama ya da ev alma süreçlerinde uygun kredi bulabileceklerini veya talep edilen kira bedelini düşürebileceklerini sözlerine ekledi.

Kiraplus’ın sadece kiracıları değil ev sahiplerini de düşündüğünü belirten Eşiyok ev sahiplerinin  en büyük sorununu güvenilir kiracı adayları bulabilmek olduğunu, ev sahiplerinin kiraplus’a üye olmaları durumunda  sistem üzerinden kiracıların skorunu görerek hareket edebileceklerini ve güvenilir kişilere evlerini kiralama şansı yakalayabileceklerini belirtti. Eşiyok sözlerine  emlak piyasasında önemli bir rolü olan  gayrimenkul danışmanlarının da kiralama süreçlerinde sıklıkla mağdur olduğunu, danışmanların kiraplus aracılığıyla komisyonlarını tam olarak ve zamanında alabileceklerini, kiracı skoru ile de sürekli çalıştıkları ev sahiplerinin karşına her zaman güvenilir kiracı çıkarma şansı yakalayıp ev sahibi portföylerini koruyabileceklerini de ekledi.

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!