• 1308 WISE
  • 4920 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Berker By Hager Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman yaşam konforunu arttıran ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı bina otomasyon sistemlerindeki yenilikleri aktardı.

Rezidanslarda kablolu ve kablosuz olmak üzere iki tip çözüm sunduklarını belirten Medeni Korkmaz “ Kablosuz çözümlerde özellikle uluslararası standart olan KNX ile tüm üst segment kurumsal rezidanslarda hem servis hizmetlerini hem bina otomasyonlarını hemde güvenlik, interkom gibi tüm aplikasyonları içerisine alacak şekilde dokunmatik ekranlar üzerinden platformlar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Highest rezidanslarda kendi içerisinde entegre olmuş wifi sistemli, ortak akılla çalışan sistemler sunduklarını ifade eden Hager By Berker, Türkiye Genel Müdürü Medeni Korkmaz “Rezidanslarda yaşayanın konforunu arttıracak çeşitli servis hizmetleri geliştiriyoruz tüketim, duyuru hizmetleri gibi. Bunların dışında kamu hizmetleri diye nitelendirdiğimiz ısıtma ve soğutma, aydınlatma gibi hizmetlerimizi dokunmatik sistemlerle entegre hizmetlerimizde sunmuş oluyoruz” diye belirtti.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!