• 1309 WISE
  • 4926 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Artronic Genel Müdür Yardımcısı E. Yüksel Erdoğan, firma ve kurumlara ürün hizmeti sunarken sadece ürün servisi amaçlı çalışmadıklarını, kurumların gelecekteki genişleme ve büyüme kapasitelerini göz önünde bulundurarak tüm altyapı ihtiyaçlarını sağladıklarını belirtti.

Hizmetlerini sunarken kurumların ilerideki değişimlerini de dikkate aldıklarını belirten Erdoğan, kurumların garanti haklarının bitmesi takdirinde sürekliliklerini sağlamak adına onlara bilgi, yerleşim ve işletim hizmeti verdiklerini ifade etti.

Firma olarak servis gücünün üzerinde çok durduklarını belirten Artronic Genel Müdür Yardımcısı E. Yüksel Erdoğan, markadan bağımsız olarak Tüpraş Rafinerileri, Tüpraş Rafinerileri gibi sektör lideri önemli referansları olduğunu dile getirdi.

Ziraat Bankası, Finans Bankası gibi finans kuruluşlarına servis hizmeti sağladıklarını belirten Erdoğan, ulaşım sektöründe ise THY gibi kurumlarla çalışmalar gerçekleştirdiğini sektörde partner oldukları kurumlarla ön plana çıktıklarını ifade etti.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!