• 1225 WISE
  • 4704 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Asortie Mobilya Ticaret Müdürü Gafur Yılmaz, firmanın yurt dışında ne tür projeler gerçekleştirdiğini Wise TV’ye anlattı.

Kişiye özel mobilya konusunda detaylı bilgiler veren Yılmaz, “birçok ülke var, geçen yıl Moskova’daydık. Dünyanın her yerinde zengin olan insan sosyal durumuna göre güzel işler yapıyor. Güzel işler yaptığı zaman para başarının mükâfatı oluyor. Bu kişinin de mükâfatı olması lazım. Kendisine araba alıyor, uçak alıyor, güzel evler yapıyor, güzel iş yeri yapıyor. Peki bu iş yerini kimler döşeyecek? 20 milyon dolara ev yaptırıyor bu eve pazardan perde almayacak, fabrikasyon ürünler koyamayacak yani kişiye özel ürünler yaptıracak. Afrika’da da, Avrupa’da da buna benzer örnekler gördük.” dedi.

Dünya pazarında varım diyebilmek için olması gerekenleri de paylaşan Yılmaz, “öncelikle çok kaliteli çok seçkin ürünler yapmanız lazım. İkincisi ürünleri fiyat olarak da uygun yapacaksınız. İstediğiniz fiyata satamazsınız, dünyada bir rekabet var.” diyerek ürünlerin barındırması gereken özellikleri anlattı.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!