• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Berker By Hager otel ve rezidencelara özel akıllı sistemleriyle fark yaratıyor. Her zaman farklı ve yenilikçi tavırlarıyla ön plana çıkan Berker By Hager’in Genel Müdürü Medeni Kahraman, rezidence ve otellere yönelik hizmetlerini Wise TV’ye anlattı.

Medeni Kahraman rezidence segmentinde verdikleri hizmetlerde daha çok servis ağırlıklı modeller geliştirdiklerini söyledi. Otel segmentindeki hizmetlerini örneklerle açıklayan Kahraman “Otellerde de check out, check in, otel kapı sistemleri ile otel otomasyon sistemlerinin birlikte çalışması, housekeeping dediğimiz servis hizmetleriyle beraber otel konforunun arttırılması gibi ve bunun dışında bir çok yenilik getirdik. Bununla beraber otelde ortak bir akıl oluşturmuş olduk” dedi. Premium villa segmentine özelde multimedya içerikli çözümler sunan Berker By Hager, müzik, panjur, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi sistemleri özel dokunmatik ekranlarda toplayıp apple ve android uygulamalarıyla müşterilerine oturdukları yerden yönetme imkanı sunuyor.

Berker By Hager’in Genel Müdürü Medeni Kahraman markalarının Berker tarafında daha çok dizayn ağırlıklı çalışmlar gerçekleştirdiklerini söyledi ve ekledi, “Berker 1919 yılından bu yana sürekli kendini geliştiren bir marka. Her iki senede bir önemli fuarlarda indizaynlar sunuyoruz müşterilerimize. Birçok farklı dizaynlar sunuyoruz endüstriyel olarak. Niş dizaynlar gerçekleştiriliyor onun dışında swarovski taşlarından tutunda bronz ve taç uygulamaları, dokunmatik anahtar gibi bir çok seri söz konusu. Bizim uygulamalarımız her zaman sektörde yenilik ve kolaylık sunan uygulamalar.”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!