• 1246 WISE
  • 4736 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Borsa İstanbul Özel Pazar Müdürü Doç. Dr. Recep Bildik, BT İhracat Grubu’nun düzenlediği toplantının içeriğini ve çıkarımlarını Wise TV’ye anlattı.

İTÜ ARI Teknokent’in ev sahipliğini yaptığı BT ihracat Grubu’nun düzenlediği toplantıya katılan ve burada bir konuşma gerçekleştiren Bildik, teknoloji şirketlerinin daha fazla desteklenmesi gerektiğine dikkat çekerek şunları söyledi:
“Kesinlikle çok başarılı oldu. Katılım hem nitelik hem de nicelik açısından gayet tatmin edici idi. Bu teknoloji şirketleri ekonomimizin dinamizmini sağlıyor. Dolayısıyla bunların desteklenmeye ihtiyacı var. Bugün de farklı yönleriyle bu şirketlere nasıl destekler sağlanabilir bunlar konuşuldu. BT İhracat Grubu Toplantısı adeta bir zirveye dönüştü. Biz de Borsa İstanbul olarak geliştirdiğimiz “Özel Pazar” modeliyle nasıl destek olabileceğimizi anlattık. İTÜ Teknokent olsun Novicor olsun, İngiliz Ticaret Odası olsun, farklı yönleri ile yine bu şirketlere nasıl destek olabileceklerini anlattılar. Aynı zamanda iyi de bir networking imkanı oldu. Dolayısıyla bu anlamda çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum.”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!