• 1224 WISE
  • 4704 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

DETAM İş Geliştirme Direktörü Turan Tan, firmanın hizmet alanlarını ve bu hizmetleri vermeyi planladıkları lokasyonları Wise TV aracılığı ile anlattı.

19 yıllık bir firma olan DETAM’ın başta iş güvenliği olmak üzere bünyelerinde verdikleri hizmet alanlarını Wise TV’ye anlatan Tan konuşmasına şöyle devam etti:
“Detam OSGB Yönetim Kurulu Başkanı emekli Baş İş Müfettişi İbrahim Oğur tarafından kurulan iş sağlığı ve güvenliği firmasıdır. Şu an sektörde yaklaşık 480 personelle birlikte hizmet veriyoruz. Bunun üzerine Türkiye’de şu an 9 tane şubemiz var. 2016 yılı organizasyonu ile birlikte açacağımız 7 şube ile birlikte Türkiye’nin 81 iline hizmet vermeyi planlıyoruz. Ana faaliyet alanımız iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personellerinin istihdamı, mühendislik ve laboratuvar hizmetleri, çevre görevlisi, proje tanıtım dosyaları, mobil sağlık hizmetlerinin verilmesi, iş hukuk SGK alanında danışmanlık hizmetlerinin verilmesi. Ayrıca özel istihdam hizmetlerinin verilmesi buna entegre olarak da yüksekte çalışma, yangın ile alakalı eğitimlerin ve pratikte de uygulamaların yapılması.”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!