• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Conrad İstanbul otelinde 10-11 Aralık tarihinde düzenlenen Dünya Akıllı Şehirler Zirvesine katılım yoğun oldu.

Dünya Akıllı Şehirler Zirvesinin mobil aplikasyon sponsorluğunun yapan Boyoz Interactive Solutions’n proje müdürü şirketlerinin gelişimini Wise Tv kameralarına anlattı.

Fatih Korkmaz “Ben Boyoz Interactive Solutions’n kurucu üyesiyim aynı zamanda proje müdürlüğü görevini yürütmekteyim. Biz akıllı şehirler zirvesi 2014’ün mobil aplikasyon sponsoruyuz. Biz Boyoz Interactive Solutions olarak 2012’de kurulduk. 2012’den 2014’ün haziranına kadar genellikle okul öncesi çocuklarla ilgili eğitim programları geliştirdik.”dedi

Geliştirdikleri programların birçok kişiye ulaştığını söyleyen Fatih Korkmaz “Bunlarla ilgili markette yirminin üzerinde uygulamamız var ve 1 milyonu aşkın indirmeye ulaştık.”söyledi.

2014’ün haziran ayına kadar okul öncesi eğitimle ilgili uygulamalar hazırladıklarını söyleyen Fatih Korkmaz sonrasında kurumsal uygulamalarda yapmaya başladıklarından bahsetti “2014’ün haziran ayından sonra artık kurumsal uygulamalara geçmeye karar verdik. Birazcık kendimizi kamuyla ve çeşitli kurumlarla kendimizi birleştirelim dedik. Çeşitli paketler hazırladık. Bu paketleri bu sene Sebit’ de tanıttık.”

Sebit Fuarı’ndan olumlu dönüşeler alan Boyoz Interactive Solutions ekibi artık kurumsala daha önem vermeleri gerektiğine karar verdi. Fatih Korkmaz “2015 de artık daha çok kurumsal yönde ilerlemeyi düşünüyoruz.” diye ekledi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!