• 1205 WISE
  • 4659 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Microsoft Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Berfin ötümlü Exchange Online hizmetlerinin kurumlara sağladığı avantajları Wise.tv ekibine anlattı. 

E-posta iletişim hizmeti olan Exchange online’ın kurumlara sağladığı avantajlardan bahseden Microsoft Ürün Pazarlama Müdürü Berfin Otumlu,” Bu zamana kadar e-posta kısmını KOBİ’lerimizden kurumsal müşterilere kadar içeride bir sunucu yatırımı yaptıkları takdirde verebildiğimiz bir hizmetti. Fakat Office 365 ile beraber bu dengeleri tamamıyla değiştirdik. Çünkü artık müşterilerimizin içeri yatırım yapmasını istemiyoruz veye kullanıcı başına extra bir ücret vermesini istemiyoruz. Biz onları Office 365 ile Exchange online’a taşımayı tercihe diyoruz” dedi.

Otumlu ayrıca, Exchange online’ın avantajlarından biri olan 50 gb’lık alan ile beraber artık her e-postanın mobil cihazları tarafından istenildiği her an ulaşılabilir seviyede olduğunu belirtti.

Berfin Otumlu bir diğer avantajın ise kurumların virüslere karşı koruma hizmetlerinin ücretsiz hizmete sunulması olduğuna dikkat çekti.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!