• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, inşaat sektöründe global bir oyuncu olabilmenin tiyolarını Wise TV kameralarına anlattı.

İnşaat sektöründe dünya çapında tanınmış ve önemli bir yere sahip olabilmenin yolunun marka değerine önem vermekten geçtiğini ifade eden Serdar İnan firmaların markaya ve iş gücüne yatırım yapmaları gerektiğini ifade etti. İnan “Dünyada ses getiren malzemeleri, dünyada ses getiren mimarları ve teknik ekipleri kullanmaları gerekiyor. Bir günlük düşünmemeleri gerekiyor. Yani ileriye yönelik düşünmeleri gerekiyor. Biliyorsunuz mimaride yıllarca binlerce yıl öncesinin binalarını bugün insanlar gelip ziyaret ediyor. Eski roma mimarisi eski osmanlı mimarisi.. “ dedi.

İnan firmalara ön görüşlerinin iyi olması gerektiğini, gelecek kuşaklarda nasıl bir mimari kullanılacağını tahmin edip çalışmalarını o yönde gerçekleştirmelerini tavsiye etti. İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan “Yani bundan sonra gelecek kuşaklara neyimiz kalacak derseniz mimarimiz kalacak bu anlamda çok uzun vadeli düşünmemiz gerekiyor. Üç beş sene sonra yıpranıp gidecek ekonomik binaların peşinden koşmamak gerekiyor. Gelecekte nasıl mimariler oluşacaksa onların peşine düşüp bugünden onları imalatının peşine düşmeler gerekiyor”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!