• 1308 WISE
  • 4920 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Homeofis mobilyalar ne gibi yenilikler getiriyor?

Homeofis mobilyalar ne gibi yenilikler getiriyor?

Gelişen teknolojiyle beraber çalışma alışkanlıklarının değişmeye başladığını belirten Çağın Mobilya Endüstriyel Tasarımcısı ve Proje Müdürü Burak Pirinççioğlu, home ofis alanında üretilen mobilya türlerinin yelpazesinin her geçen gün daha da genişlediğini söyledi.

Burak Pirinççioğlu, “Bu alanda üretilen mobilya türlerinin yelpazesi her geçen gün genişliyor. Ancak tipik ofis mobilyalarından en belirgin farkını şöyle açıklayabiliriz: Home ofis mobilyalar tam anlamıyla kişisel çalışma alanı olarak tasarlanıyor. Normal şartlarda ofiste kişiselleştiremeyeceğiniz pek çok tasarım modeli söz konusu; ancak ev olduğunda kişiye özel bambaşka seçenekler sunabiliyor. Bu da evde çalışmanın bir avantajı olarak düşünebilir” dedi.

Home ofis mobilyaların tasarım anlamında daha avantajlı olduğunu belirten Pirinççioğlu, “Evde, ev ortamında olmanız nedeniyle çalışma psikolojisinden uzaklaşmamanız gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuyu eğer aşabilirseniz artık geriye home ofis mobilyaların artılarından faydalanmak kalıyor” dedi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!