• 1224 WISE
  • 4704 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Wise Tv’ye konuşan İnnova Ürün Yöneticisi Mehmet Ender Kızılkan, avukatların iş hayatını kolaylaştıran UYAP uygulamasının sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgi verdi.

İnnova olarak bilişim sektörüne sağladıkları faydalara değinen İnnova Ürün Yöneticisi Mehmet Ender Kızılkan, “İnnova olarak bizim açımızdan en önemli konuların başında en iyi kullanıcı deneyimleri sunmak ve ürünlerimize innovasyon katabilmek geliyor. Türkiye’de akıllı telefon kullanımı oldukça yüksek. Buna rağmen sahadaki avukatların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir mobil uygulamanın olmadığını ve bunun bir ihtiyaç olarak talep edildiğini gördük. Bu talep üzerine Lega Ligth ve Lega Cloud ürünlerimizde Android, IOS ve Windows tabanlı akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir mobil uygulama geliştirdik.” diyerek konuşmalarına devam etti.

AVUKATLAR UYAP UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREBİLİYOR

Avukatların akıllı telefonları ile uygulama mağazalarından, UYAP uygulamasını ücretsiz bir biçimde indirebileceklerini belirten Kızılkan, “Mobil uygulamamızla, akıllı telefonla çekilen doküman fotoğraflarının dosyayla ilişkilendirilebilmesi, masraf onaylarının yönetilebilmesi, duruşma sonrası notların beklemeksizin sisteme aktarılabilmesi ve duruşma için gerekli olan uyarıların avukatlar özelinde yönetilebilmesi ve dosyanın dijital kopyasına ulaşmak için sorgulama yapılması mümkün. Bu işlemleri yapmak için ofise dönmenize artık gerek kalmıyor. Hedefimiz tüm mobil cihazlar ve platformlar üzerinden en üst düzey kullanıcı deneyimini sunarken, müşterilerimizin hayatını teknoloji ile kolaylaştırmak.” dedi.

 

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!