• 1223 WISE
  • 4701 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

ITserv Teknoloji Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Ertan Erdoğan, ‘İşinize Değer Katıyoruz’ etkinliğini ve katılımcılara sağladığı faydaları Wise TV’ye anlattı.

Erdoğan, ”Bu etkinliğin bu yıl beşincisini düzenliyoruz. Dört tanesi farklı mekanlarda olmuştu. Beşinci ‘ITserv işinize değer katıyor’ etkinliğindeydik. Çok başarılı geçtiğini düşünüyoruz bu etkinliğin. Ciddi bir katılımcı grubumuz var, insanlar işlerinden vakit ayırdılar. Biz de onlara üç gün boyunca teknoloji dolu dakikalar yaşatıyoruz. Hem kendi vizyonumuzu, ITserv’in pazar paylarını ve gelecek yıllardaki hedeflerini hem de beraber ITserv’in iş geliştirdiği HP HPE ve Microsoft IT ile beraber de güncel teknolojiyi anlatıyoruz kendilerine. Katılımcılarımızın hepsi ortaya çıkan performanstan ve içerikten son derece memnun. Aldığımız feed backler çok olumlu. Gelecek yılki etkinlik için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Her yıl çıtayı yukarı taşıyoruz. Önümüzdeki yıl yeni sürprizlerle katılımcılarımızla beraber olacağız.

Yapmış olduğumuz bu etkinliğin en faydalı taraflarından bir tanesi biz uçtan uca çözüm sunan entegratör bir partner olarak markalarla son kullanıcıları bir araya getiriyoruz ve 3 gün boyunca teknoloji dolu günler yaşatıyoruz. En önemli noktalardan biri katılımcılarımızın kendi sektör ve farklı sektörlerden katılımcılarla bir araya gelmesi, daha önce elde ettikleri deneyimleri birbirleriyle paylaşması. Bu bağlamda bizim daha önce başarı hikayesi haline getirdiğimiz müşterilerimizi diğer müşterilerimize ulaştırma şansı buluyoruz. Hem hazırladığımız videolarla hem de yaptığımız canlı örneklerle çok daha farklı sonuçlara gidiyoruz” dedi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!