• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Wise TV’ye konuşan İnnova Dijital Signage Çözüm Yöneticisi Sevim Kızıltan, Digital Signage çözümlerinde neden Kiosk İnnova’nın tercih edilmesi konusunda detaylı bilgi verdi.

Kiosk İnnova’nın 10 yıldır bu sektörün içinde ve kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla ilerlediğini söyleyerek konuşmasına başlayan Kızıltan, “Bu alandaki projelerimizde ilk adımımız analiz oluyor. Bizi ayrıştıran faktörlerden birisi de bu. Müşteri deneyim tasarımları ile yola çıkıyoruz. Hedef kitle ile birlikte onları en iyi yakalayacak içerikleri tasarlama noktasına kadar birlikte çalışmalar yapıyoruz ve ondan sonra çözüm tasarımına geçiyoruz. Çözümlerimizi kullandığımız ürünlerin mutlaka endüstriyel ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Bugün halen birçok kişi endüstriyel ürünlerle, evlerimizde kullandığımız televizyonlarla arasındaki farkı bilmiyor. Digital Signage sisteminde kullanılan ekranların endüstriyel olması uzun saatler çalışması ve uzun yıllar kullanılabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Ayrıca uzaktan yönetilebilirlik açısından da büyük farklar var evdeki televizyonlardan. Bunların dışında, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz süit uygulamamız Windows ve Android sistemlerin dışında, doğrudan ağa bağlanabilen ve ağdan içerik yüklemesi yapabilen çiftli ekranları da destekleyecek şekilde güncellendi.” şeklinde konuşmasına devam etti.

“TÜRKİYE’DE 12 NOKTADA ANINDA HİZMET SUNABİLİYORUZ”

Genel anlamda Kiosk İnnova’nın uçtan uca hizmet veren bir yapısı olduğunu vurgulayan Kızıltan, “Sistemin tasarlanması, çözümün sunulması ve sahada devreye alınmasından sonra, bu sistemlerin desteğinin verilmesi ve içerik yönetiminin yapılması, hedef kitleye uygun bir biçimde medya tasarımlarının yapılması, gerekli videoların düzenlenmesi, animasyonların hazırlanması gibi birçok noktada işin içinde oluyoruz ve müşterilerimize her ihtiyaç duydukları alanda destek verir konumda oluyoruz. Kiosk İnnova olarak Türkiye çapında 12 noktada mevcut servis ofislerimizle anında yerinde destek hizmeti sunabiliyoruz. Böylece uçtan uca hizmeti bütün bileşenleriyle kapsayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!