• 1308 WISE
  • 4920 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, video konferans çözümleri alanında  yapılabilecek yenilikleri Wise TV aracılığı ile anlattı.

Video konferansın her geçen gün yenilenen bir dünya olduğunun altını çizen Uyar şöyle devam etti: “Çünkü ilk başta basit bir kamera ile başladığınızda bunu zom özellikleri, buna hd özellikleri, bunların üzerine kameralara yapacağınız dijital işleme yetenekleri ile sisteminize getirmeyeceği yükler anlamında ve bunu ses sistemini değiştirerek zoom in, zoom out özellikleri takarak veya preset ayarlarıyla birlikte farklı açılarda standart uygulamalar getirerek değişiklikler ekleyebiliyorsunuz. Buda kullanıcıların hoşuna gidiyor.”

Ürünün nasıl ve nereden kullanıldığının önemli olduğu vurgusunu yapan Uyar: “Örneğin bu bir ameliyathanede kullanılıyor ise beklenen çözümler farklı, eğitim kurumlarında farklı, yöneticiler için farklı, birlikte çalışan finans dünyası için ise farklı… Logitech bunların hepsini optimize edebilecek şekilde çalışıyor. Ama orta ve uzun vadede burada farklılıklar da olacak ve farklı zamanlar da farklı ürünler çıkartıyor, tüketicilere ve kurumlara sunuyor olmanın peşinde olacağız” dedi.

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!