• 1240 WISE
  • 4726 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Wise TV’ye konuşan Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, Pargesoft’un Total Oil’e sağlamış olduğu hizmetleri ve kazanımları anlattı.

Uzun yıllardır müşterisi oldukları Total Oil ile Pargesoft olarak farklı Microsoft çözümlerini hayata geçirdiklerini söyleyen Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, “Yolculuğumuz öncelikle distribütörlerinin merkezi olarak yönetildiği bir ERP sistemini kurarak başladı ve Total deneyimini zaman içerisinde farklı ERP ve CRM sharepoint çözümleri ile taçlandırdık.

Pargesoft olarak gerçekleştirdikleri Yakıtmatik Projesi ise Total’in yer aldığı sektörde Total’e ciddi rekabet avantajı sağladıklarını belirten Altunterim, “Yakıtmatik Projesi ile merkezinde Dynamic CRM’i alan Total’in gerek kurumlara gerek nihai tüketiciye akaryakıt satışını bir sadakat sistemi ile destekleyecek bir şekilde yönetilebiliyor. Yakıtmatik Projesi ile aynı zamanda istasyonlarda, nesnelerin interneti deneyimini uygulayabildiğimiz pompalarda benzin alışverişini kontrol eden, müşteri riskini ve müşteri kullanım koşullarını birtakım algoritmalarla da desteklenen, en sonunda da BKM entegrasyonu ile mobil ödeme tahsilatın da tamamlandığı, uçtan uca bir yakıt platformu.” dedi.

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!