• 1309 WISE
  • 4926 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Okalip Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Aslı Pınar Tüfekçi, yanıtladı: Şirketlerin toplantı salonu tercihleri ne yönde değişiyor?

Aslı Pınar Tüfekçi, “Son yıllarda şirketlerin toplantı salonu ihtiyaçları/talepleri değişmeye başladı. Özellikle bünyelerinde eğitim binaları bulunan holdingler bizim salonlarımızda gördükleri teknolojik alt yapıyı ve donanımı kendi solanlarında görmek istiyorlar. Bu durumda o lokasyona giderek şirketlerin, holdinglerin kendi salonlarında konuklara hem uygun donanım hem de kaliteli hizmeti sunuyoruz. Okalip standartlarını her ortamda en iyi şekilde sunmaya çalışırken tüm teknik ekipmanların düzenli takibi sayesinde ömürlerinin uzaması ve bakım maliyetinin düşmesini sağlıyoruz.

Şirketler toplantı paketi hizmeti alırken tüm hizmetleri içinde almak istiyorlar. Toplantı salonuyla birlikte ikramlar, yemekler, teknolojik altyapı, otopark gibi hizmetleri paket olarak aynı anda görmek istiyorlar. Firmalar, toplantı süresince ve sonrasında teknik sorunlarla karşılaşmak istemiyorlar.

Toplantı öncesinde sunumda yer alan tüm araçların tamamlanmış bir şekilde salonlarda hazır olmasına çok önem veriyorlar. Okalip tüm bu standartları her salonda yakalayabiliyor. Böylece ortak sinerjide müşterilerin istedikleri tüm hizmetlere rahatlıkla karşılık verebiliyoruz”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!