• 1205 WISE
  • 4659 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Wise TV’ye konuşan Total Oil Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Serhat İnce, Total Oil Yakıtmatik Uygulaması ile aldıkları geri dönüşler hakkında bilgi verdi.

Yakıtmatik Sistemi’nin içinde birçok farklı süreç sahibinin yer aldığı bir sistem olduğunu söyleyen Total Oil Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Serhat İnce , “Ürünün müşteriyle buluşmasını sağlayan saha satış ekiplerimiz var. Müşterilerin genleri var ki, kurumsal müşteri dediğimiz organizasyonlar, Yakıtmatik Sistemini farklı departmanlarla yönetebiliyorlar. İdari işler, büro yönetim ya da satın alma departmanları olabiliyorlar. Bunların her biri Yakıtmatik Sistemi’nin kendi ERP’lerine ve iş akışlarına uygun şekilde uygulanmasını istiyorlar.

Çünkü satışın gerçekleştiği noktalar olan istasyonları ile Yakıtmatik Sistemi için her dönem mutabakat yapmaları gerektiğini vurgulayan İnce, “Bütün birimlerin bu sistemden beklentilerini karşılayabilmek adına, bizim esnek ve istenen bilginin istendiği koşullarda erişilebildiği bir yapı herkeste bir memnuniyet sağlıyor. Özellikle farklılık yaratan şey yani müşterilerin bize en olumlu geri bildirimleri, kendi ERP’lerine diğer firmalara göre daha esnek ve hızlı bir şekilde entegre olabilmemiz. Bu onların iş yapış şekillerini hızlandırdığı gibi hayatlarını da kolaylaştırıyor.”

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!