• 1246 WISE
  • 4736 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Asortie Mobilya Ticaret Müdürü Gafur Yılmaz, Türkiye’de ve dünyada mobilya sektöründe başarılı olmanın sırlarını Wise TV’ye anlattı.

Bizim grafiklerimiz hep yukarıya doğru diyen Yılmaz, “Zirveden sonra yeni bir zirve bulamazsanız o zirvede duramazsınız. Biz hem kaliteli hem ucuz mal yaparak bir boşluk yarattık. O boşlukta duramazsınız rakipleriniz sizi yakalar ve geçer. Ülkeleri gezerek, ihtiyaçları görerek, daha çok fuar ziyaret ederek biz kendi geleceğimizi tayin ediyoruz.

Dış ticarette birikimli arkadaşlarımız, ülke profillerini çok iyi seçiyorlar. Ziyaret edeceğimiz ülkelerin hayat standartlarını, ticari performanslarını bize getiriyorlar. Türkiye’deki iş adamlarının önünde çok büyük imkanlar var. Devletin desteğini alıyoruz. Biz marka olmak istiyorsak Türk markası olmalıyız. Onun için yaptığımız her iş bir öncekinden daha iyi olmalı. Eğer Türk markası olmak istiyorsanız ülkeye yakışır işler yapacaksınız. Yaptığımız, sattığımız projelerle geleceğimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!