• 1205 WISE
  • 4659 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

IDC CIO Summit 2015 etkinlikleri kapsamıda Antalya’da gerçekleşen zirveye katılan Veripark Satış Pazarlama Müdürü Armağan Gürkan, Veripark’ın IT hizmetlerini ve özellikle yoğunlaştıkları alanları Wise TV izleyicileri için anlattı.

Temelde; finans, bankacılık, telekom ve manifactiring retail sektörlerine hizmet verdiklerini belirten Gürkan, only chanel delivery olarak adlandırılan çok kanallı bankacılık ve finans çözümleri alanında hizmet verdiklerini açıkladı. Veripark’ın bu alanda hem online şubeler hem mobil bankacılık uygulamaları hem de şube ön yüzlerine işleyebildiği hizmetler sunabildiğini açıklayan Gürkan, banka ve sigorta şirketleri ile çok yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Veripark’ın CRM alanında Ortadoğu’da başarılı iş ortaklıkları geliştirdirdiğini belirten Gürkan, emeklilik, bankacılık ve sigorta alanlarında dikey çözümler sunduklarını sözlerine ekledi.

Gürkan konuşmasına; “Perakende için geliştirdiğimiz yine dinamik CRM üzerinde bir çok çözüm mevcut. Bu da uçtan uca, şikayet ve talep yönetimi, müşteri sadakati uygulamaları, kampanya yönetimi gibi alanlarda CRM altyapısını sağlayabilecek bir konseptte geliştiriliyor. Başka bir alanda sharepoint projeleri… Sharepoint alanında hem web ön yüzleri hem iş ortaklarına dönük extranet önyüzleri hem de kurum içine dönük bir uygulama ile intranet uygulamalarını geliştiriyoruz. Veripark’ın bunlar dışında pek çok ürünü var ancak focus olduğumuz üç alan bunlar” şekilden devam etti.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!