• 1223 WISE
  • 4701 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

CRM alanında sundukları dikey çözüm hizmetlerini Wise.tv izkeyicileri için açıklayan Veripark Satış ve Pazarlama Müdürü Armağan Gürkan, CRM çözümlerinin pek çok farklı alandan oluştuğunu açıkladı.

Müşteri yönetimi, tekilleştirme, segmentasyon, şikayet talep yönetimi, pazarlama otomasyonu, kampanya yönetimi, satış otomasyonu gibi birçok farklı alanlarda CRM hizmeti sunduklarını belirten Gürkan, Microfost ile çalışmalarının birçok avantaj sağladığını sözlerine ekledi. Küçük bir yazılım firmasının bunların hepsini geliştirmesinin zor olduğunu açıklayan Gürkan, bu anlamda dynamix gibi bir platform kullanmanın birçok avantaj sağlayacağını açıkladı.

Armağan Gürkan, Veripark’ın dikey çözümlerininde sektöre katkısını şu şekilde açıkladı; “Aslında CRM dikey olarak bakılması gereken bir konu. Bankaların ihtiyaçları ile sigorta şirketlerinin ihtiyaçları ya da perakendenin ihtiyaçları çok farklı. Biz Veripark olarak bu alanlara focus olup, bunlara özel CRM platformları geliştiriyoruz. Ve bunu da dynamixin üzerine bir dikey çözüm olarak koyuyoruz. Böylece müşteriler hem sektörel ‘knowhow’dan faydalanmış oluyor hem de dynamix gibi bir platformun getirmiş olduğu özelliklerden yararlanmış oluyor. Müşterilerin de en çok dikkat etmesi gereken konu bu; yetenekleri üstün gözüken bir platform aldıklarında eğer onun üzerinde bir dikey çözüm yoksa, sektörlerine özel istedikleri çözümü bulamayabiliyorlar ve çok fazla para harcamış olabiliyorlar”.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!