• 1322 WISE
  • 4987 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Weidmüller Türkiye Teknik Destek & Endüstri Müdürü Alp Akpulat, uygulamaya özel çözümlerin nasıl bir verimlilik sağladığını Wise TV’ye anlattı.

Uygulamaya özel çözümlerin verimlilikleri arttırıp maliyetleriz azalttığını kaydeden Akpulat, konuşmasında şunları dile getirdi:

“Rekabetin giderek yoğunlaştığı endüstri uygulamalarında firmalar, uygulamaya özel çözümlere yönelerek verimliliklerini arttırıp, maliyetlerini azaltmayı hedeflemektedirler. Bunun yanında yine özel uygulamalara örnek olarak bahsedebileceğimiz patlayıcı ortam uygulamaları gibi özel çözümler gerektiren durumlar müşterilerimizin terzi işi olarak söz edebileceğimiz ürün ihtiyaçlarını gündeme getirmektedir. Bu gibi özel ihtiyaçlar durumunda Weidmüller, mühendislik ekibi ile müşterilerimizin uygulamalarında işçilik maliyetlerini azaltarak ve aynı zamanda kolay kurulum ve işletme maliyetlerini düşürerek hem partnerlerimize hem de son kullanıcılarına elektriksel bağlantılar alanında özel çözümler ve avantajlar sunmaktadır.
Bu çözümlerin en başında günümüz ihtiyaçları doğrultusunda daha çok sinyal ve veri işlenen bu sebeple giderek kompleks hale gelen sistemlerin izlenmesi ve kontrolü anlamında ihtiyaç duyulan çeşitli bus altyapılarına sahip haberleşme modüllerinin müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tasarlanmasını hedeflenmiş ve müşteri odaklı bu çalışma sayesinde uzak I/O ürün ailemiz olan u-remote ürün grupları portföyümüze yaklaşık 2 sene önce katılmıştır. Örnekleri çoğaltmak mümkün olmak ile birlikte partnerlerimiz ile kurmuş olduğumuz yakın temas, müşteri ve uygulama odaklı yaklaşım pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamayı ve bu ihtiyaçlara yönelik özel çözümler geliştirmeyi mümkün kılmaktadır.
Bu yaklaşımın bize kazandırdığı tecrübe ile ürünlerimizi tasarlarken dikkat ettiğimiz öncelikli hususlar, pano içinde az yer kaplayan, kurulumu kolay, verimli, arıza sürelerini minimize eden ve işletme güvenliğini sağlayacak üst kalite ürünler geliştirmektir. “

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!