• 1226 WISE
  • 4705 VİDEO
  • 9541 TAKİPÇİ

Weidmüller Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Birol Atay, müşteriye özel yenilikçi çözümler sunmanın püf noktalarını  Wise TV’ye anlattı.

Müşterilerle tasarımdan itibaren kurulan sıkı işbirliği yenilikçi çözümleri ortaya çıkardığını belirten Atay, konuşmasında şunları dile getirdi: “Müşteriye özel çözümler, Weidmüller ürünlerinin uygulamaya özel olmak üzere teknik destek, tasarım, modül veya ana sistemlerin montajı olarak bir paket halinde sunulmasıdır. Bu iş alanı ağırlıklı olarak proje bazındadır. Müşteriye özel çözümler sunmak için oluşturulan departmanda stratejik hedefler gerçekleştirilmekte ve geliştirilmektedir.
Müşterilerimizle projelerinin tasarım aşamasında sıkı işbirliğimiz bize birlikte yenilikçi çözümler üretmemizi sağlamaktadır. Bu anlamda “Total Cost of Ownership (TCO)” müşterilerimizle tasarım aşamasında başlamakta ve uygulamaya en uygun çözümün sunulması ile sonuçlanmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına efektif ve hesaplı çözümler ile cevap vermekteyiz. Aynı zamanda müşterilere yakınlık ve uygulama bilgimiz bizlere ürün ve teknoloji geliştirmede kaynak olmaktadır. Bu durum bize sektörün lider firmaları arasında bulunmamızı sağlamaktadır.”

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!