• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Okalip firmaların toplantı salonu ihtiyaçlarını nasıl çözümlüyor?

Okalip firmaların toplantı salonu ihtiyaçlarını nasıl çözümlüyor?

Okalip_Toplanti_Keyfi_Logo_1024x7681Okalip Toplantı Keyfi, iş dünyasının kalbi olan Mecidiyeköy’de 6 katlı binasıyla 1700 metrekarelik bir alanda, 15 salonu ilehizmet vermekte. Okalip’in en önemli avantajlarından biri hizmet verdiği lokasyon; Metro, metrobüs, otobüs, dolmuş gibi ulaşım imkanlarının çok çeşitli olmasının yanı sıra otopark ve vale hizmeti de sunuyor.

Okalip Toplantı Keyfi; toplantı verimi, etkin dinlenme ve teknolojik altyapı gibi ayrıcalıklı hizmetler sağlayabiliyor. Kahvaltı, dört farklı ana yemekten oluşan öğle yemeği, vejetaryan misafirlere özel menü ayrıca salata, tatlı, meyve, zeytinyağı ve içecek barları da ikramlar arasında yer alıyor. Gün içerisinde sunulan menünün kalorisi belirlenerek konukların rahatsız olabilecekleri ya da tüketmek istemeyecekleri besinlerin önüne geçiliyor.

Salonlarda bulunan konforlu oturma sistemleri toplantı etkinliğini ve kalitesini arttırıyor. Rahat mobilyalar ile konuklar konsantrasyonlarını kaybetmeden toplantıyı takip edebiliyorlar. Toplantının durumuna göre farklı ihtiyaçlar için farklı mobilyalar hizmete sunulabiliyor.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!