• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Turkcell TV ayrıcalıklı içeriğe odaklanıyor

Turkcell TV ayrıcalıklı içeriğe odaklanıyor

turkcell2_tv_sgs_231x270Dijital yayıncılığın hayatımızın her alanında giderek daha fazla karşımıza çıktığı bu günlerde niş pazarlara yönelik exclusive içeriğe biz de daha fazla önem vermek durumundayız.

Turkcell TV bu alanda ciddi yatırım yapıyor. İnsanlar, klasik televizyon kanallarında kendilerine hitap edecek yayın bulamamaktan yakınıyorlar. Bundan dolayı bazı özel içeriklere, cep telefonlarından, tabletlerden ya da web üzerinden, dijital platformlardan ulaşma isteği artan bir ihtiyaç haline geldi. Bu alanda yaptığımız hizmetler içerisinde çeşitli özel içerikler oluşturuyoruz. Örneğin astroloji toplumda yaygın bir ilgi konusu. Biz Hande Kazanova’yla birlikte ‘Hande Kazanova’yla Astroloji Günlüğü’ isminde bir paket oluşturduk. Her gün farklı burçlar için 2-3 dakikalık video burç yorumlarını sunuyoruz. Aynı zamanda futbol yorumları, kadın ve çocuk sağlığı, çocuk bakımı konularında da farklı, özel içerikler üretiyoruz.

Niş pazarlara yönelik insanların içerik ihtiyaçlarını karşılamaya gayret gösteriyoruz ve bu bağlamda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!