Mobil teknolojiler e-ticareti nasıl etkiliyor?

23 Ekim 2013 | Etiketler: , , , ,

la-mejor-manera-de-enviar-sms-a-un-celular-de-internet Mobil teknolojiler ve mobil platformlar markaların yaşamın içinde olmasını sağlıyor. Mobil sayesinde markalar, müşterilere bir telefon kadar yakın olabiliyorlar. Gelişen teknolojiyle beraber mobil artık insanların hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Markalar da mobili ve mobil üzerindeki uygulamaları etkin kullanarak kullanıcıların dünyasına girmek istiyor.

Tüm markalar bir an önce Iphone, Ipad ve Android uygulamalarını hayata geçirmeliler. Çünkü artık mobil trafiği artıyor ve bu durum e-ticarette direk satışa dönüşüyor. Mobil altyapılarına yatırım yapan firmalar cirolarının büyük bir kısmını buradan karşılıyor. Biz de 1V1Y.com olarak cirolarımızın büyük bölümünü mobilden sağlıyoruz.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı hızla artıyor. Bu da mobil trafiğinin artması anlamına geliyor. Şu an 1V1Y.com’un toplam trafiğinin yüzde 40’ı mobilden geliyor. O nedenle mobil yatırımları erkenden hayata geçirmek firmalar için önemli bir avantaj.

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;