• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Ar-Ge fon sürelerinde danışmanlık hizmeti veren NoviCor’un hizmetlerini, NoviCor Kurucu Ortaklarından Özerk Şener anlattı:
“Ar-Ge fon danışmanlığı dediğimizde burada üç tane kritik nokta var. Bunların en önemlisi asında kurgu tarafı. Özellikle kamu tarafından fonlanan Ar-Ge projelerine ve özel Ar-Ge projelerine baktığımızda Ar-Ge eşiği sabit olmuyor. Teknoloji ve üretimin neredeyse her üç ayda bir Ar-Ge eşiği yükseliyor. Dünyadaki gelişmelerin, hızlı değişimin yenilikler getirdiği bir alan. NoviCor buradaki gelişmeleri ve değişimi çok güncel olarak takip ediyor.

Şener Konuşmasına şöyle devam etti: “Kurgu tarafında ayrıca yıllardır gördüğümüz projelerdeki güçlükleri ve bu güçlüklerin nasıl aşılacağı konusunda tecrübeleri edinmiş durumdayız. Projelerin bir kurgu danışmanlığı tarafı ve Ar-Ge projelerin süreç danışmanlığı tarafı var. Süreç danışmanlığında 18 ve 36 aylık projelerde ciddi bir süreç ve süreç takibi, birçok girdinin entegre olarak sunulması söz konusu. Biz bu süreçlerin takibi noktasında yıllardır gelen alışkanlığımızla hızlı, etkin ve maliyette etkin danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz.”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!