Uzertaş Türkiye pazarında kendini nasıl konumlandırıyor?

15 Şubat 2016 | Etiketler:

Uzertaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili A.Lalehan Erem Tokcan, Uzertaş olarak Türkiye pazarında kendilerini nasıl konumlandırdıklarını Wise TV’ye anlattı.

Uzertaş’ın sektöre öncü olduğunu ve sektörde en önemli kilometre taşlarından biri olduğunu vurgulayan Tokcan, şunları söyledi:

“Uzertaş 1962 yılında İlhan Erem’in vizyonu ve öngörüsüyle kurulmuş, boya toptancılığı konusunda hizmet vermiş ancak üretim yapmamış bir şirkettir. İlk Avrupa boya ve vernik grubunu Uzertaş Türkiye’ye getirmiştir. Bunun özellikle altını çizmek isteriz. Uzertaş’ın Türkiye’ye ilk Avrupa boya ve verniklerini getirdiğini, sektörde yapı market ve nalbur olarak hizmet veren kurum ve kişiler hatırlayacaktır. Dolayısıyla bu ürünleri Türkiye’ye tanıtan ve yerleştiren şirket  Uzertaş’tır. Ürün gamı ile, sektöre sunduğu ürün yelpazesinin genişliği ile sektördeki en önemli kilometre taşlarından biridir. Uzertaş borsaya açık olduğu için, şeffaflığı ile doğruluğu ile tüm halkımıza kendini tanıtmaya ve sevdirmeye devam etmektedir.”

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;