• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Türkiye olarak katılacakları Bayim Olur Musun Fuarı’nın girişimcilere sunduğu fırsatları ve katılımcı profillerini Wise TV’ye anlattı.

Bayim Olur Musun Fuarı’nda ki yoğunluğun önceki senelere nazaran daha yoğun olacağını belirten Baygan, fuara katılacak olan profilin ise 2’ye ayrıldığına dikkat çekerek şunları söyledi: “Bayim Olur Musun Fuarı’na katılacak olan birçok sektör var.unlar gıda, ayakkabı, giyim, tekstil ve da gayrimenkul… Türkiye’de 2 tip tüketici var. Bunlardan biri sektör olarak gelişim yapmak istediği konuyu kafasında seçmiş olan girişimci, bir başka girişimci modeli ise bir iş kurmayı kafasına koymuş ama ne yapmak istediği muamma kafası karışık girişimci. Özellikle bu tarz girişimci modelleri için franchise fuarı kadar güzel bir alan olamaz. Dolayısıyla hakikaten bu fuarın çok yoğun olması  lazım. Bakıyoruz fuara gelenlere kimisi ziyaret etmek için geliyor, kimisi ise çok net bir şekilde yakınlarına, ailesinin bir ferdine veya kendine bir iş kurmayı kafasına koymuş ekip olarak gelip daha net bir şekilde dolaşıyor.”

Bayim Olur Musun Fuarı’nın girişimciler için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunun altını çizen Baygan: “Bu fuar İstanbul’da yapılıyor fakat burayla sınırlı kalınmamalı Türkiye’nin bazı bölgelerindeki girişimcileriyle de temasa geçilmeli. Bu sene ki fuarında geçen yıllara nazaran biraz daha kalabalık olacağını düşünüyorum. Çünkü ülkemizde hakikaten bir iş yapmak isteyen insan sayısı çok fazla” dedi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!