• 1401 WISE
  • 5183 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Proje Kurdu iş dünyasında hangi boşluğu dolduruyor?

Proje Kurdu iş dünyasında hangi boşluğu dolduruyor?

PROJEKURDU.COM  Yönetici ve Kurucusu Kürşat Şahin, ”Freelance işler Proje Kurdu’ndan önce de vardı. Ancak Proje Kurdu ile birlikte hem freelance çalışanların iş bulması kolaylaşıyor hem de işverenler çok hızlı bir sürede projelerini hayata geçirebiliyorlar. Bir işveren olarak projenizi yürütecek bir freelance çalışana ulaşmak, projeye uygun kişiyi tespit etmek uzun zaman alıyor. Proje Kurdu üzerinden çok hızlı bir şekilde nitelikli uzmanlara ulaşabiliyorsunuz.” dedi.

Şahin, ”Günümüz iş dünyasında hız herkes için çok önemli hale geldi. Bu açıdan bakıldığında Proje Kurdu çok önemli bir boşluğu dolduruyor.

Proje Kurdu’nun en önemli avantajlarından biri de güvenli iş ortamı sağlamasıdır. Bir proje yaptırmak için freelance çalışan buluyorsunuz. Ona belli bir bütçe ayırıyorsunuz. Ayırdığınız bütçe ve zaman sonunda projeden istediğiniz verimi alamayabiliyorsunuz. Ortaya çıkan proje beklentilerinizi karşılamayabiliyor. Bu durumda hem bütçenizi hem de zamanınızı kaybediyorsunuz. Proje Kurdu bu sorunları ortadan kaldırıyor. Güvenli platform sayesinde projeleriniz güvenli bir ortamda hayata geçirebiliyorsunuz.” diye konuştu.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!