ITserv, müşterilerine nasıl bir deneyim sunuyor?

16 Kasım 2016 | Etiketler: , ,

ITserv Profesyonel Hizmetler Direktörü Kerem Çebi, ITserv ile çalışan markalara sunduğu deneyimleri Wise TV’ye anlattı.

Çebi, “ITserv olarak servis operasyonunda özellikle dikkat ettiğimiz konu müşteri tarafında bir ürün bağımlılığı yaratmadan teknolojiye konuşmak. Doğru çözümü masada konuşabildiğimiz zaman, bu müşteri tarafında da olması gereken farkındalığı yaratıyor. Biz her şeyi kağıt üzerinde Logical Dizayn dediğimiz yapıda tasarladıktan sonra tamamen elmalarla armutlarla müşteriye anlatarak bu işi bu Vander’da bu ürünle çözebiliyoruz. ‘Sizin çalışmayı düşündüğünüz özel bir Vander var mıdır?’ şeklinde sorularımızla biraz müşteri tarafının feed back (geri dönüş) ile beraber bize sunduğu farklı donanım sağlayıcılarının bizim esas yetkin olduğumuz firmalarla eksilerini, artılarını ,avantajlarını, dejavantajlarını masaya yatırarak bütçe tarafındaki planlamaya yönelik olarak müşterimize tekliflendirmeye çalışıyoruz.

Tüm bunların öncesinde sunduğumuz her ürünün mutlaka müşteride bir POC çalışması yine çalıştığımız distribütör kanallarında sağlayıcı kanallarında teknoloji merkezlerinde bu ürünleri fiziksel olarak görmelerini sağlayarak direk dokunarak ürünleri almalarını sağlıyoruz. ITserv olarak en dikkat ettiğimiz yaptığımız konulardan biri bu. Bunun dışında zaten doğru hizmeti doğru çözümü doğru ürüne konumlandırdığınız zaman müşteri memnuniyeti olumlu yönde oluyor ve bizim yapmak istediğimiz uzun yol arkadaşlığı başlamış oluyor. Bu şekilde müşterilerde bakım destek hizmetlerini sürdürerek müşterilerimize konforlu bir yaşam sağlamış oluyoruz.

Bizim için özellikle hardway tabanında parça değişim gibi on sayt isa port bir bakım destek firması olarak, sistem entegratörü olarak değil de bu Vander’ın kendi servis alanını baz almasını istiyoruz. Masada konuştuğumuz en önemli kriterlerden biri bu. Bir danışman firmaya ihtiyaç duymadan bunu satın alan bir firma o sahada servis alanından faydalanarak tüm sıkıntılarını çözebilmeli. Biz burada sadece sahada tecrübe ettiğimiz konuları müşteri tarafında yaşanan sorunları daha hızlı analiz ettiğimiz için arada entegre ettiğimiz SLA süreçlerimizde müşterinin sisteminin durmadan çalışmasını sağlamak adına ya da onların kendi bünyesinde bu süreçleri yürütecek bir kadro bulunmaması durumunda bu süreçleri üstlenmek adına tekliflerimizi sunuyoruz. Bizim için sağlayıcı tarafındaki servis kalitesi birinci şart” şeklinde konuştu.

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;