• 1401 WISE
  • 5183 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

YSM Yazılım CEO’su Sedat Yazıcı, YSM Bulut platformunu, kullanıcıya sunduğu kolaylıkları ve bu sayede sundukları çözümleri Wise TV aracılığıyla anlattı.

YSM Bulut platformunun Türkiye’nin neredeyse KOBİ’lere yönelik ilk yazılım kiralama platformu olduğunun altını çizen Yazıcı: “YSM Bulut, YSM Yazılımın 2007’nin 10. ayından beri geliştirmiş olduğu YSM Süit isimli yazılımların modüllerinin kiralandığı bir platformdur. 2011 yılında bu kiralama platformunu hayata geçirdik ve Türkiye’nin bu alandaki belki ilk ve öncü kiralama firmalarındanız. YSM Bulut olarak yabancı yatırımcılar ile görüştüğümüzden Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesiyiz. Bulut platformu yazılım kiralama platformudur” dedi.

KOBİ’lere aylık, 6 aylık ve yıllık olarak düşük maliyetlerle kiralandığı YSM Bulut platformunun kullanıcıya sunduğu ayrıcalıkları anlatan Yazıcı konuşmasına şöyle devam etti: “Bulut içerisinde nakit akışı, şantiye yönetimi, finans, muhasebe, stok yönetimi, insan kaynakları, üretim, kurumsallaşma yazılımları, modüler halinde özellikle KOBİ işletmelerinin kendi bütçelerine uygun kiraladığı bir platformdur. Bu platformda firma ister yazılım ürünlerini alabilir, isterse de kendine özel ürünler alabilir. Burada iki kategoride biz normalde çözümlerimizi sunuyoruz. Bir tanesi genel kategori, bir tanesi de sektörel ürünler. Biz genel kategorisindeki ürünleri ikiye ayırıyoruz. Bunlardan biri CRM kategorisindeki ürünler bunun altında da iki ürünümüz var; biri S.360 satış ürünü diğeri ise satış üstü pazarlamanın olduğu F.360 ürünü. Satış ürünümüzü 25, satış üstü pazarlama ürünümüzü ise aylı 30 TL’ye kiralıyoruz. Biz kiralama işlemini 6 aylık veya yıllık yapıyoruz. Eğer belli bir rakamın üzerinde ise KOBİ’nin bütçesini zorluyorsa bir seferde ödemek, o zamanda aylık olarak fatura alabiliyoruz. Yani YSM Bulut, aylık, 6 aylık veya yıllık olarak KOBİ müşterilerimizin kolaylıkla yazılım kiralayabildiği bir platform olarak düşünülebilir.”

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!