• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Wise TV’ye konuşan ARY Danışmanlık Genel Koordinatörü Selman Talus, Netoloji E-Flow’u müşterilerine neden önerdiklerini anlattı.

ERP sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan ARY Danışmanlık, ERP pazarındaki ihtiyaçları karşılamak üzere satış, proje ve destek işlemleri yapıyor. Yaptıkları projelerde gözlemledikleri en büyük sorunun genellikle iş takibi konusunda yaşadıklarını belirten ARY Danışmanlık Genel Koordinatörü Talus, “İşler kağıt üzerinde yürütüldüğü için kullanıcılar, kağıtlarını masa üzerinde unuttukları için işler yarım kalmakta ve takibi zorlaşmaktaydı. Bu noktada ERP dünyasında bu evrakların dijitale taşınması gibi bir çözüm gerekiyordu. Bu sorun da Netoloji E-Flow Süreç Yönetimleri ile çözümlenebilmekte.” dedi.

Netoloji E-Flow ürünü sayesinde yazılım gerekmeden istedikleri her türlü süreci çizebildiklerini ve ERP’lerle tam entegrasyon yapabilir hale geldiklerinin altını çizen Talus, “Proje yaptığımız müşterilerimiz, süreçlerdeki düzeltmeleri kendileri yapabiliyorlar veya yeni süreçleri kendileri çizebiliyorlar. Bunun sağlamış olduğu zaman faydası ve kolaylık bizi bu ürünü kullanmaya yönlendirdi.” şeklinde ürünün özelliklerini saymaya devam etti.

Kasap Döner, Tempo, Biocodex, İnco ve Yöntem Kozmetik ile E-Flow ürünü ile başarılı çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen Talus, “Projelerimiz üç ya da dört aşamadan oluşuyor. İlk olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını masada dinliyoruz. Daha sonra müşterilerimizden beklentimiz bu süreçlerini kağıt üzerinde çizebilmeleri. Kağıt ortamında aldığımız bu işlemleri, Netoloji E-Flow ürünün bize sağladığı kolaylıkla dijital ortama yerleştiriyoruz. İşlemler bittiğinde, test sürecimiz başlıyor, bu süreçte de ortaya çıkan hataları giderdikten sonra da ürünü canlı kullanıma alıyoruz. Mobil aplikasyonlarla da bu işlemleri yürütebiliyoruz.” dedi.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!