ERA Türkiye Bayim Olur musun Fuarı’nda broker adayları ile buluşuyor

ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, Bayim Olur Musun Fuarı’na katılacak olan ERA Türkiye, emlak broker’ı adayları ile buluşarak planladığı hedefleri Wise TV’ye anlattı.

ERA ailesine katılanlara karşılıklı bir iletişim ve azim ile %100 başarıyı garanti ettiklerinin altını çizen Baygan: “Biz gayrimenkul franchise sektöründe biraz farklıyız. Mutlaka ERA ile gelsinler ve sohbet etsinler. Sebebi ise biz ERA olarak franchise olayını satıştan sonra başlayan bir olay olarak görüyoruz. Maalesef bazı markalar bunu böyle görmüyor. Sözleşmeyi yaptığınız anda, markayı verdiğiniz anda ilişkiler kopuyor ve daha ziyade fatura düzeyine iniyor. Fakat biz böyle değiliz. Gerçek bir evlilik gibi görüyoruz, bir iş ortaklığı diyoruz ve de bir taahhüdümüz var tabi bunda karşılıklı iki tarafında yapacakları var. Katılımcılara ERA’dan franchise aldığı takdirde %100 başarıyı garanti ediyoruz. Peki  bu nasıl olacak. Şöyle ki niye franchise alıyorsun tek başına yapamayacağın bir işi bir marka çatısı altında yapmak istiyorsun franchise almanı nedeni bu net. Peki biz seninle ERA olarak bir yolculuğa başlıyoruz. Sana yapman gereken her şeyi anlatacağız bıkmadan ve usanmadan sen ise bunları uygulayacaksın. İşte burada kritik bir nokta var peki uygulayabilecek misin? Yaradılışın, kişisel gelişimin, davranışların buna uygun mu? Olmayabilir bu çok normal çünkü biz hizmet sektöründeyiz ve daha çok yanınızda olmalıyız. Broker adayına sorumluluk yüklüyoruz, yapamama ihtimalin var o zaman sonuna kadar yanındayız yeter ki lütfen uygula. Senin de yapman gerekenler olduğunu kabul et ve her şeyi markaya bırakma. ERA olarak düşünce yapımız bu ve diğer kurumlarla olan farkımız ortada. Azimli bir broker’ı başarıya götürürüz. Çünkü ERA’nın felsefesinde Avrupa’da özellikle tutundurma oranı yüksek. Biz bir ofisi satıp 6 ay 1 yıl sonra o ofisin kapanmasına göz yummak istemiyoruz” şeklinde konuştu.

ERA Türkiye olarak 2,5-3 yıllık bir marka olmalarına rağmen %70 civarında tutundurma oranlarının olduklarını anlatan Baygan %100’lük bir tutundurma oranını hedeflediklerini söyledi. Girişimcileri Bayim Olur Musun Fuarı’nda ki stantlarına beklediklerini, ERA Türkiye’nin farkını ancak karşılıklı konuşarak anlatabileceklerini söyleyen Baygan: “Bunlar soğuk ortamlarda broşürler ve internette bu kadar canlı maalesef görülemiyor. Bu güzel bir buluşma fırsatı olacak” dedi.

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;