• 1360 WISE
  • 5087 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Turquoise Yachts yetkilileri neden E-Flow’u tercih ettiklerini Wise TV’ye açıkladılar.

Wise TV kameralarına konuşan Turquoise Yachts Inc Bütçe Planlama Yöneticisi Yalçın Aksoy 1970’li yıllardan bu yana mega yat üretim projeleriyle faaliyet gösteren firmalarının 2008 yılından itibaren Turquoise Yachts ismiyle hizmet verdiğini belirterek mega yat üretiminde tasarım ve emniyet faktörlerinin ön plana çıktığını, bu nedenle üretim süreçlerinde kalitenin çok önemli olduğunu vurguladı. Tüm faaliyet süreçlerinde ön planda tuttukları kaliteyi gerçekleştirebilmek için aldıkları hizmetlerin yeterli gelmediği noktada Netoloji firmasının E-Flow ürünü ile tanıştıklarını ifade eden Aksoy, Turquoise Yachts’ın standartların dışında gelişen üretim süreçlerinin E-flow gibi esnek yapıya sahip bir programla yürütülebildiğini, E-Fow’u tercih etmelerinde bu esnek yapının önemli bir rol oynadığını belirtti.
E-Fow aracılığıyla tüm sitemlerini elektronik ortama taşıyarak, raporlar haline getirdiklerini böylece iş süreçlerini farklı faaliyet alanlarından da yürütebilir hale geldiklerini sözlerine ekleyen Aksoy E-Flow’un imza yetki süreçlerinde kaybettikleri zamanı da geri kazandıran, karar süreçlerinin hızını arttıran bir kolaylık sağladığını belirtti.

Wise TV sorularını yanıtlayan bir diğer isim, E-Flow Proje Destek Müdürü N.Evren Savranoğlu ise Turquoise Yachts ile çalışmaya başlamadan önce birlikte ihtiyaç analizi yaptıklarını ve sonucunda firmanın süreç yönetim programına ihtiyacı olduğuna karar verdiklerini, karmaşık süreçler üzerinde denemeler yaparak iyi sonuçlar elde ettiklerini ve E-Flow’un firma’nın ERP sistemlerine kolay entegre olabildiğini dile getirdi.

Turquoise Yachts İnc head of QC & QA’ si Mustafa Haftacı sürdürülmesi gereken süreçleri E-Flow aracılığıyla kolay takip edebildiklerini dile getirerek E-Flow’un sunduğu mobil çözümlerin de süreçlerine büyük destek sağladığını ifade etti. Büyük ve riskli projeler ürettiklerini, süreçlerde oluşabilecek hataların geri dönüşlerinin yüksek maliyetlere sebep olabildiğini, dolayısıyla temkinli ve kontrollü ilerleyerek hareket etmelerinin zorunlu olduğunu vurgulayan Haftacı, bu bakış açısıyla E-Flow ile 150’ye yakın sorunsuz proje gerçekleştirebildiklerini belirterek hangi süreçlerde E-Flow desteğini aldıklarını ve bu sistemin nasıl yürütüldüğünü detaylı olarak açıkladı. Haftacı ayrıca sistemin Turquoise Yacths’a büyük katkılar sağladığını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!