ERA Türkiye markası gayrimenkul sektörüne nasıl bir ivme kazandırıyor?

13 Kasım 2015 | Etiketler: , , ,

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, ERA Türkiye markasının gayrimenkul sektörüne kazandırdıklarını ve hedeflerini Wise TV’ye anlattı.

ERA ailesine katılmak isteyen broker ve gayrimenkul danışman adaylarına seslenen Tümen geldiklerinde bir markadan ziyade bir her anlamda donanımlı bir işletim sistemi ile karşılaşacaklarını söyledi ve konuşmasına şöyle devam etti:

“ERA 1971 yılında Amerika’da kurulan bir şirket. ERA’yı diğer firmalardan ayıran bir özellik Avrupa’da çok iyi bir yapılanmasının olması. Çünkü Türkiye profili biraz da Avrupa’ya yakın bir profil. Özellikle Uzak Doğu ve Orta Doğu’da da yapılanmış durumda ERA. Bizim yaratmak istediğimiz yapı franchise geliştirme tarafında çok agresif olan, ofisleri de sürekli birlikte olan ve sürekli temas eden bir yapı. Bu anlamda aslında biz bir markadan ziyade bir işletim sistemi sunuyoruz. Pazarlamadan, teknolojiye, eğitimden, farklı başlıklara kadar burada ofisin sıfırdan başlayıp çok iyi yerlere gelebilmesine olanak sağlayan, iyi bir gayrimenkul danışmanı sayısına sahip olmasını sağlayan, iyi bir ciroya sahip olmasını sağlayan,  ticari gayrimenkul çalışmasına, proje çalışmasına, arazi geliştirme yapabilmesine olanak sağlayabilen bir işletim sisteminden bahsediyoruz. Bu anlamda ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Amacımız farnchise satışta agresif olmaktan ziyade, franchise geliştirmede agresif olan ve ofise birçok katma değer sağlayan bir hizmetler paketi sunabilmek.”

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;