• 1401 WISE
  • 5183 VİDEO
  • 9800 TAKİPÇİ

Proje Kurdu freelance çalışanlara ne sağlıyor?

Proje Kurdu freelance çalışanlara ne sağlıyor?

PROJEKURDU.COM Yönetici ve Kurucusu Kürşat Şahin, ”Herhangi bir kuruma bağlı olmadan işlerini tamamen serbest piyasada sürdüren freelance çalışanların yanı sıra son zamanlarda, özellikle yurt dışında, bir kurumda çalışmanın yanı sıra boş zamanlarında iş alan tasarımcılar, pazarlamacılar, çevirmenler de var. Türkiye’de de bu alan hızla gelişiyor.” dedi.

Şahin, ”Freelance aslında bir yaşam tarzı. Proje Kurdu da bu yaşam tarzını benimseyen insanların oluşturduğu bir topluluk. Freelance çalışanlar Proje Kurdu’na üye olarak projelere erişebiliyorlar. Böylelikle oturdukları yerden yapabilecekleri projelere, işlere kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Bu yüzden Proje Kurdu onlar için önemli bir avantaj. Proje Kurdu freelance iş almak isteyenler için önemli bir araç oldu. Bizimle çalışan birçok insan için her akşam web sitemize girip yeni işlere göz atmak alışkanlık haline geldi. Kendi işinizde çalışıyorsunuz ve boş zamanlarınız yapabileceğiniz işler önünüze sıralanıyor. Bu durum freelance çalışanlar için önemli bir fırsat. Bu alan zamanla büyük bir sektöre dönüşebilir. Çünkü zamanla freelance işler artacak ve işverenler maliyet açısından freelance çalışanlara daha fazla ihtiyaç duyacaktır. Web uygulamamızın ardından yakın zamanda mobil uygulamamız da yayında olacak. Böylelikle kullanıcılar mobil üzerinden de iş arayabilecekler. İşverenler tarafından baktığımızda Proje Kurdu onlar içinde ciddi avantajlar sağlıyor. Projenizi yaptırabileceğiniz birini klasik yöntemle bulmaya kalktığınızda bu 3-4 haftanızı alabiliyor. Proje Kurdu üzerinden çok kısa bir zamanda freelance çalışanlara ulaşabilirsiniz. İşveren açısından bir diğer önemli avantaj da fiyat konusu. Örneğin, projeniz için ayırdığınız bütçe sınırlı. Klasik yöntemleri kullanarak bu bütçeyle işi yapacak insanlara ulaşmanız zor olacaktır. Ancak Proje Kurdu’nda projeniz için bütçe aralığı belirliyorsunuz ve sadece o fiyat aralığında işinizi yapabilecek insanlar size teklif veriyor. Ve Proje Kurdu’na her gün çok sayıda teklif geldiği için düşün bir maliyetle projenizi başlatabiliyorsunuz.

Proje kurdunun dili Türkçe. Bu sayede Türk Cumhuriyetleri’nden de (Türkmenistan, Azerbaycan…) freelance toplayabiliyorsunuz. Türkiye’de birbirine ulaşamayacak insanları birleştiriyorsunuz. Bu da önemli bir nokta.” diye konuştu.

Diğer Videolar

Siz de Wise.TV'de yerinizi alın!