Tatil satın almak isteyenlerin karşılaştıkları güçlükler neler?

05 Haziran 2014 | Etiketler: , , , ,

Nüans Tur Genel Müdürü Güngör Kabak yanıtladı: Tatil satın almak isteyenlerin karşılaştıkları güçlükler neler?

“İnsanlar daha çok internete bakarak tatil satın almak istiyor. Bu nedenle internette doğru bilgilere ulaşmak son derece önemli. Ancak internette doğru bilgilere ulaşmak çok zor”

“İnternetten tur hizmeti satın alan insanlar tur paketine bakıyor. Sürprizlerle karşılaşmamak için tur bilgilerini ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekiyor. Örneğin, insanlar tur paketlerinin fiyatlarına bakıyor. Sonra aynı turu düzenleyen başka bir firmanın fiyatına bakarak tercih yapıyorlar; ama o tura dahil olan hizmetlere bakmıyorlar”

“Tatil satın alan insanların birçoğu sürprizlerle karşılaşabiliyor. Örneğin, İspanya tatili satın alıyorsunuz. Firma sizi otele yerleştiriyor ve son serbest bırakıyor. Ya da belli bölgeleri gezdiriyor ama öğle yemeği, akşam yemeği vermiyor. Bu sıkıntılar çok fazla yaşanıyor. Bu noktada tatil alan kişiler aldıkları hizmetin ayrıntılarını iyi araştırmalılar”

“Alacağınız hizmetin içerisinde nerelerin gezileceğini önceden araştırmalısınız. Aksi durumda görmek istediğiniz yerleri göremeyebilirsiniz”

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için;